Koleksiyon

Moda Deri Giyim

Deri giyim sektörünün öncüsü Desa, üretim kalitesi ve çağdaş tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Özenli el işçiliğinin sonucu hazırlanan koleksiyonlar, kadın-erkek modasına birbirinden farklı deri ceket ile yüksek seviyede tarz imkânı sunarken, uygun fiyatlı ürün seçenekleri de yer alıyor.

Her Mevsim Vazgeçilmez

Her mevsimin vazgeçilmez parçalarından biri olan deri ceketler, hem gündelik hem de özel günler için kusursuz bir tamamlayıcı. Deri ceket kendi başına oldukça iddialı bir parçadır. Klasik görünümünü arka plana atmak isterseniz deri ceketinizi jean ile kombinleyebilirsiniz. Son yılların sıklıkla tercih edilenleri arasında biker kesim deri ceketler yer alıyor. Biker deri ceketimi nasıl kombinlemem gerek diye düşünüyorsanız; Etekler ve yüksek bel pantolonlar biker deri ceket için harika kombin önerileridir. Yüksek bel dar pantolonlarla biker deri ceket daha feminen görünecektir.

Vento Premium Tarihi

VENTO PREMİUM çok markalı mağaza ağı deri ve kürkten yapılmış giysilerin satışını yapmaktadır. İlk Mağazası 1985 yılında kuruldu. Bugün Alanya’nın En Büyük Mağazası ve Türkiye Kıyı Akdeniz bölgesinin en büyük dört merkezlerinden biri. 35 yıldır VENTO PREMİUM en iyi tasarımcılarla işbirliği yapıyor. dış giyim’de Türkiye, İtalya, Fransa ve diğer ülkelerden En iyi deri ve kürk türlerine göre mevsimsel bir koleksiyon oluşturmaktadır. Tüm marka, üürün ve stilleri, modern ritime uygun bir stile sahiptir Moda trendlerini ve konforunu yaşamak ve birleştirmek, vazgeçilmez şiarıdır.
Translate »